Tanečné Konzervatórium Evy Jaczovej
 
Adresa školy:
Tanečné konzervatórium
Evy Jaczovej (TKEJ)
Gorazdova 20
811 04 Bratislava
tel.: 02/59203911
fax: 54 788 339
e-mail: tankonba@tankonba.sk
www.tankonba.sk
 
logo BSK
Galéria fotografií
FACEBOOK

„Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle

Dňa 12. 9. 2015 sa žiaci a pedagógovia Tanečného konzervatória Evy Jaczovej zúčastnili na „Dni otvorených dverí“ Slovenského národného divadla.

Tanečné konzervatórium Evy Jaczovej sa prezentovalo ukážkami baletných predstavení v SND ktoré pripravili Adriana Nalezinková a Mgr. art. Zoltán Nagy.

K príjemnej atmosfére prispel aj veľký záujem návštevníkov o tanec.

Prihlásení návštevníci – malí aj veľkí sa s chuťou zapojili do pripraveného programu.

„Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 1 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 2 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 3 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 4 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 5 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 6 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 7 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 8 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 9 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 10 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 11 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 12 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 13 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 14 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 15 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 16 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 17 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 18 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 19 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 20 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 21 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 22 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 23 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 24 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 25 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 26 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 27 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 28 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 29 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 30 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 31 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 32 „Deň otvorených dverí“ v Slovenskom národnom divadle 33

 

Tanečné konzervatórium Evy Jaczovej (TKEJ), Bratislava.
www.tankonba.sk, e-mail: tankonba@tankonba.sk, tel. č.: 02 / 5920 3911, ďalšie kontakty nájdete tu: KONTAKTY
Stránku vytvorila firma: EasyTech, s.r.o.