Tanečné Konzervatórium Evy Jaczovej
 
Adresa školy:
Tanečné konzervatórium
Evy Jaczovej (TKEJ)
Gorazdova 20
811 04 Bratislava
tel.: 02/59203911
fax: 54 788 339
e-mail: tankonba@tankonba.sk
www.tankonba.sk
 
logo BSK
Galéria fotografií
FACEBOOK

Výstava fotografií – Eva Jaczová

Tanečné konzervatórium Evy Jaczovej v Bratislave v spolupráci s Divadelným ústavom v Bratislave prezentuje v priestoroch školy výstavu venovanú zakladateľke našej školy Eve Jaczovej.

Výstavu realizujeme pri príležitosti 20. výročia jej úmrtia. Pestrý výber fotografií a dokumentov oboznamuje našich žiakov s bohatou umeleckou, pedagogickou a publikačnou činnosťou tejto výnimočnej osobnosti slovenského baletného umenia. Nájdeme tu snímky aj našich bývalých žiakov, ktorých ona pripravila na umeleckú dráhu.

Výstava inšpiruje a obohacuje našich žiakov, rozširuje ich vedomosti o tradíciách a významných osobnostiach našej školy. Cenné poznatky z výstavy pomáhajú aj našim pedagógom pri výchovno-vzdelávacom procese, hlavne v maturitnom predmete dejiny tanca a baletu. Zvlášť nás teší, že výstavu zostavila naša bývalá žiačka Monika Čertezni.

Srdečne Vás pozývame!

Výstava fotografií – Eva Jaczová 1 Výstava fotografií – Eva Jaczová 2 Výstava fotografií – Eva Jaczová 3 Výstava fotografií – Eva Jaczová 4 Výstava fotografií – Eva Jaczová 5 Výstava fotografií – Eva Jaczová 6 Výstava fotografií – Eva Jaczová 7 Výstava fotografií – Eva Jaczová 8


 

Tanečné konzervatórium Evy Jaczovej (TKEJ), Bratislava.
www.tankonba.sk, e-mail: tankonba@tankonba.sk, tel. č.: 02 / 5920 3911, ďalšie kontakty nájdete tu: KONTAKTY
Stránku vytvorila firma: EasyTech, s.r.o.